Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kobka na chodbe, zapojenie vypinaca, svetla, kade ide kabel ?

Ak niekto pozna tieto panelaky, v prostriedku vytah, okolo neho schodisko, 2-3 byty na poschodi, vpravo a vlavo, pripadne oproti vytahy este garsonka, na schodisku za vytahom (na pol poschodi) su dve male kobky, je v nich svetlo napajane z chodby . . . a prave po montazi policiek prestalo svietit :-) Faza je . . . takze to vyzera ze je niekde prdnuty pracovny resp PEN vodic. Bohuzial skusackou nic nenajdem. Otazka znie, neviete odkial sa tam dostavaju resp kade idu kable v tej kobke? Ked stojim vo dverach vypinac je na lavej stene susediacej s dverami, svetlo je nad dverami.

Nemyslel som priamo osvetlenie chodby - casovy spinac, ale "schodistovy prud". Je tam elektrika aj ked vyhodim istic pre byt. Lenze policiek tam je ojojoooooj, nechce sa mi davat vsetky dole . . . minimalne 3 ako na to pozeram, a uz ich stihol najomnik aj zapratat . . .