Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Staré auto bez garáže

Zdravím,
měl bych dotaz jak nejlépe "uskladnit" starší auto bez garáže. Rád bych si pořídil Favorita, po víkendech na něm pracoval, restauroval. Bohužel nemám volnou garáž, tak by mě zajímalo jak nejlépe auto "ustájit" bez garáže, aby na něj počasí mělo co nejmenší vliv.
Dát přes něj a pod něj plachtu? Nebo se to naopak bude pod plachtou zapařovat a hnít víc jak bez ní?

Tradiční řešení na "uskladnění" auta byl,je a bude vždy přístřešek,kde proudí vzduch a auto se "nezapaří". Jistě,neznám stav plechů u toho Favorita,ale nebude to takový Michala Tučného Cadillac ?

Presne. Casu je malo a pokud clovek nemá garaz… Je tma jak v pytli, tenhle vikend mrzne, další vikend prsi, pak jsou třicítky a neda se to vydrzet. Clovek potřebuje nejakej prostor, kde muze delat když ma cas a nemusi se ohlizet na okolni podmínky, protoze jinak udela prd.