Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušení auta

Dobrý den.Chci se zeptat kolik asi dává kovošrot za zrušení auta když ji tam dovezu po ose . Jedná se o Felicii . .Nic jí nechybí.

Jak bylo řečeno, lepší ji střelit někomu - ale pozor, jen pokud při prodeji s tebou kupec zajde hned na úřad a ihned se auto přepíše a do smlouvy napsat auto na ND apod.
Horší pokud je nutné zaplatit eko-zlodějinu, potom asi lepší ten vrakáč a nemít s tím další starosti.