Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LEGO pro úplná mrňata - existuje to ještě?

Matně si vzpomínám, kdysi jsem si prohlížel nějaký katalog LEGO. Kromě stavebnic LEGO (malé kostky pro velké) a DUPLO (velké kostky pro malé) tam bylo ještě cosi pro úplně nejmenší - snad žádné kostky ale předměty třeba s tlačítky, když se na ně zatlačilo, tak ten předmět vydával nějaké pazvuky. Aspoň podle obrázků v tom návodu, v rukách jsem to neměl.
Ted jsem si na to vzpomněl, máme vnoučka ve věku, že by něco takového ocenil (méně už asi jeho rodiče:-) Ale co jsem zběžně procházel internet, na nic takového jsem tam nenarazil.
Skutečně už to nedělají (nějakou Čínu co by za nějakou dobu stahovalii z prodeje jak zdraví škodlivou bych fakt kupovat nechtěl:-( nebo jen špatně hledám?

Výrobky LEGO® DUPLO® nabízí dětem od 1 1/2 do 5 let zábavu, kreativitu a zážitky při kvalitní hře, která podpoří jejich učení a rozvoj. Moje první sady LEGO DUPLO (pro děti od 1 1/2 do 3 let), Moje LEGO DUPLO Město (2–5 let) i LEGO DUPLO a oblíbení hrdinové (2–5 let) poskytují ty nejlepší zážitky při stavění, díky kterým si děti budou hrát a učit se zároveň.

Vnoučatům je méně, než rok a půl?
Vždycky to byly stavebnice, nějaké "předměty třeba s tlačítky" se u nich moc nevedou - nemyslím si tedy, že to bylo od tohoto výrobce.