Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena za rozvody?

Zdar, teď jsem si dal dělat rozvody na Seat Leon FR 1.9 TDI 110kw, jen bych se chtěl zeptat kolik si tak přibližně mám připravit? Vůbec nemám představu. Myslím tak 8 000,-?
Díky za info. Vím, že tam můžu zavolat, ale i přes to se zeptám nejdříve tady.

Človeče, dělat a délat je setsakra rozdíl nielen podľa kraja, okresu, ale aj podľa servisu značkovej firmy.

Daj si vec spraviť do garáže zručnému remeselníkovi nad ktorým budeš sedieť, čumieť mu pod paprče, a máš vec za polovicu.

Ale otcu-materi osem tácov keš je primeraná taxa za rozvody s materiálom, ak nemáš v ruke predbežnú zmluvnú faktúru "vykonanie veci na zákazku".

Jak bylo řečeno. Nedá se říci a odhadnout to takhle, u každého to bude naprosto něco jiného - může to být za 4tis i za 15tis.
Nejlepší je samozřejmě nějaký garážník, ale musí mít dobré recenze. Už jsem viděl takové, co rozvody mění tak, že napíší na kryt řemene dnešní datum, aktuální km a to je vše... Však ono mu to těch 80tis ještě vydrží... a když né tak to bylo tím, že za to moc tahal :)