Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teče radiátor

Zdra­vím chci se ze­ptat byd­lí­me v pa­ne­lá­ku v 7 pa­t­ře (nad ná­ma je ješ­tě je­den sou­sed) cca asi pul ho­di­ny nám ne­pře­tr­ži­tě te­če vo­da z ra­di­á­to­ru nejdři­ve to sy­če­lo (asi 20 sekund) a teď to furt jen te­če a te­če nejdřív by­la vo­da hně­dá teď už jen bí­la tak jest­li s tim ně­co mám dě­lat ne­bo jen če­kat a mě­nit ký­bl?
Zde je fo­to ven­til­ku htt­ps://​prn​t.​sc/​kyg​fi1
Dě­ku­ju moc všem

Ventilek na odkazu není vidět, buď je otevřený, pak zavřít, nebo je v dosedací ploše nečistota a pak pootevřít a znovu zavřít, nebo je tam prasklina a to je na odstavení topení a výměnu ventilu.
Pak záleží na provedení topení.
Zda jde odstavit jen radiátor, nebo celá stoupačka.