Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosím pomoc s písmem podobném morseovce

Dobrý den, dnes mi kolega poslal dotaz, jestli bych tohle dokázal přeložit https://imgup.cz/image/LKAt Použil jsem morseovku, s tím, že jedna svislá čára je oddělení písmen, dvě svislé beru jako oddělení jednotlivých slov. Ale vyšla mi úplná blbost....RAAAWA. Poslal mu to kamarád, potřebuje to přeložit do zítra. Prý morseovka je dobré vodítko, ale není to prý úplně podle toho. Nevěděl by jste prosím někdo? Jestli tam bude nějaká blbost, tak se předem omlouvám. J.

Bylo to zadané přesně tak jak je to v tom odkazu? Nejlépe tužkou na papíru? Ten údaj 14:58 byl nebo nebyl součástí zadání?
Není to nějaké přístupové heslo k něčemu?
Nemá se to číst obráceně (NGNNNR)?
Ten kamarád ví co to znamená nebo ne? Neposkytl ti k tomu nějaké vodítko?