Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nespíná sahara

Zdravim na thalii 1.4 8ventil motor k7j 700 bez klimy mi nespina ventilator chladice.Kde v motoru je presne snimac teploty a ktere rele v krytu u autobaterie ovlada vetrak?jsou tam 3 a nevim jak to odskouset.zatím jsem prošel všechny pojistky -ok vrtule jde lehce bez odporu

Teplotní spínač bude někde na tělesu chladiče, nebo na přírubě trubky vedoucí do něj.Většinou je problém v něm.Většinou stačí proklemovat jeho kontakty.

Pokud chceš provést kontrolu relátka, vytáhni ho z patice, sundej víčko, nasaď zpět do patice a opatrně zmáčkni kotvu.Motor sahary by se měl roztočit.

Pokud si nejsi jistý, odpoj motor z konektoru a přitáhni na něj napětí.