Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokládka lina na dlažbu

Dobrý den, chtěli bychom v předsíni položit lino na starou dlažbu, je nutná na dlažbu nivelační stěrka? A kdybychom povrch nezarovnali,
skutečně se to lino prošlape na vzorek dlažby? Nepostačí pod lino dát nějakou "podložku"? Díky moc za odpověď.

Souhlas s M.C., ale dodávám, že současné PVC-vinyl, je nutno rovněž k podkladu přilepit, ne jenom položit. Je měkké a zatěžováním se deformuje a pokud není přilepeno, tak se zvlní. Položit se dala pouze "lina" PVC staršího typu, která byla pevná a tvrdá.