Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Závada TV

Všechny zdravím a prosím o radu - názor.
Mám TV Samsung, která sice naskočí a jede správně, ale po nějaké době - jak se zahřeje (asi tak po dvou hodinách), tak obraz hodně zesvětlá a je jakoby za záclonou. Přitom ale dole zůstává pásek cca 2 cm, kde je obraz normální. Pokud TV vypnu, nechám zchladnout, tak se postup opakuje. Opět po zahřátí...
Poradí někdo čím by to mohlo být, a jestli se vyplatí shánět někde opraváře, protože to je u nás dost problém. Jestli se to vůbec vyplatí opravovat.Přikládám pár fotek.
https://drive.google.com/open?id=1vom2B97vNugWE5WCPrGIbD54Z6JGGY1B

Tak se ozývám po pokusech.
Předně díky za reakci, ale...
Nejdřív jsem zkusil ten servis.
Zkušenost bohužel stejná, jako když jsem sháněl před lety servis na sekačku - taky doporučení na tento servis. Výsledek bohužel naprosto shodný - vůbec NEREAGUJÍ.
Bral bych, kdyby napsali - neopravujeme, nebo kašleme na to... Ale nic.

Tak jsem ji zkusil rozdělat, všechny konektory, které jsem našel jsem odpojil a zase zapojil, ale výsledek nula - závada se opakuje.
Tak nevím, asi nezbude než sběrný dvůr...

Pokud by ještě někdo poradil, budu rád.
Díky.