Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba elektrického longboardu

Zdravíčko!

Internet je zaplaven videi, kde si lidé vyrábí vlastní elektrické longboardy. Jenže to je to převážně z Ameriky, kde kupují komponenty za směšné částky... Máte někdo představu, kde se u nás dá sehnat levnéí vybavení, jako elektromotor, baterie... Protože když se koukám, tak vidím jen "sady na výrobu" a když to vše spočítám, výjde lépe si kopupit nějaký hotový... Varianta stěhování do ameriky je sice lákavá, ale kvůli longboardu zavržena...

Spíš bych řekl, že měl na mysli jen cestu za nákupem levnějších dílů - nemusíš se hned čertit…
Jen tak z hlavy bych se, s odkazem na "zlaté české ručičiky", soustředil na staré akuvrtačky s nefunkčním akupackem jako zdroj elektromotorů, a pack si můžeš nechat poskládat, nebo pokud si troufneš, sestav si ho sám, díly se dají levně sehnat i na eBay, ale chcte to trochu vlastní invence. Pokud budeš chtít koupit celý set jako hotovku, bude to vždycky drahá sranda…