Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jídelní židlička L. A. Bernkop Sandra rozkládací - kde koupit?

Chtěli bychom koupit pro vnouče tuhle sedačku, má to být dárek, tak samozřejmě novou.
[106315_prew_200.jpg]
Na internetu jsme našli dva qelby kde by to měli mít okamžitě na skladě a ke koupi, oba na jižní Moravě, pro nás poněkud z ruky. Jinde to nabízejí jako ešop nebo termín dodání tak měsíc od objednání.
Nevíte někdo i nějakém qelbu, třeba v Praze nebo okolí, kde by (přesně tuhle) sedačku měli na skladě a k okamžité koupi?

Prodejnu, kde bych tu židli koupil a mohl si ji odnést jsem v okolí nenašel, nakonec jsem ji i s dovozem objednal tady
https://www.kancelarskezidle.com (tedy aspoň myslím, že to bylo tady), židli mi dovezli a už slouží.
Akorát mi vadilo, že mi pak poslali emajl, abych kliknul na odkaz a vyplnil jak jsem byl spokojený. Tak jsem jim odpověděl, že spokojený jsem byl, ale na odkazy v nevyžádaných emajlech od té doby co jsem si takhle zaviroval pracovní počítač neklikám.
Na rozdíl od těchto šmudlů
https://pc.poradna.net/questions/1688575-prisel-mi-emajl-nevim-co-si-o-nem-myslet
se na ten email odpovědět dalo.

Označuji jako vyřešené.