Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Biokrb

Ahoj. Rekonstrujeme koupelnu a tady v článku jsem nasla, ze jde do koupelny dat biokrb.
Vypada to moc hezky.
máte s tím něko zkušesnost? Není to nebezpečné a hřeje to dostatečně?
Děkuji

Pokud máte dost velkou koupelnu a používat tam spalování lihu a otevřený oheň tak je to pouze na Vás. Pokud s tím chcete koupelnu vytápět tak bych si to rozmyslel. Nalévat líh zapalovat, kontrolovat, neodcházet z koupelny před dohořením tak se mi to zdá velmi omezující, když náklady jsou shodné s elektrickým vytápěním.

Zatvorený sám v kúpeľni s týmto xidlom by som nerád zostával, lieh síce spaľuje bez splodín (relatívne), ale žerie kyslík s tvorbou CO2.

Ak už gýč, v tom prípade nech to má gule:

To už radšej mramorom elegantne obložené LCD-čko 128" monitora a v slučke púšťať obraz s horiacimi s polenami ozvučené praskaním brezového dreva, prípadne zobrazená zlatistá pláž karibiku s palmami na pozadí, nejaký žralok s jednookými pirátmi na škuneri na azúrovom mori či sporadicky skákajúce opice vreštiace na palmách.