Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokladka PVC

Ahoj, mam dotaz. Myslite, ze se da polozit zatezove PVC / lino primo na plovoucku aniz by se to nejak fixovalo? Pripadne nejake rady? Jedna se v podstate o pokoj 16m2.

Dekuji

Na plovoučku jsem je nepokládal, ale na hladký betonový potěr. Ale současná PVC jsou, oproti dřívějším, tvrdým, měkká a bez přilepení na podklad se vlní a mění rozměry při vyšlapání. Toť moje zkušenost. :-( Stará, tvrdá PVC, mi toto nikdy neudělala a ta jsem kladl bez lepení běžně, pouze, v případě potřeby, jsem svařil spoje. Osobně doporučuji přilepit na celé ploše. Čímž s ale, podkladová plovoučka, zřejmě zničí.:-(