Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mokre sedadlo v aute vedla vodica

Caute dnes v noci pocas burky som zabudol zavret na strane spolujazdca na fiat grande punto grande okno ktore malo okno otvorene asi do 3/4 sedacka je mokra viac ako operadlo a zem mokrá uplne na tej strane strana sofera je sucha relativne ako aj sedadla vzadu, ako prosim vas vysusit toto auto? Dakujem

Problém je, že zvýšením teploty se výrazně podpoří množení mikroorganizmů, kterých je v čalounění mnoho a mají zde při zvýšené teplotě a vlhkosti téměř ideální životní podmínky a dřív než bude sedačka vysušená bude velice nepříjemně zapáchat.

Dnes, zajtra, pozajtra, pooopozajtra je mokro, ak nesuší, šak sa mu Fiatka zrazí, zbehne, že neprejde na STK ako tejto žluťáskovej kočende šortky:
https://youtu.be/lXCgFfXPRxg

Toto by ste vy mladí, neskúsení sopliaci chceli na uliciach zapríčiniť s chaosom s napriahnutými holými rukami do "V"? Docieliť nekalé, antisociaľistické zmeny reakcionárov, oportunistov, ako to bolo v novembri v roku 1989 na námestiach?

Zľatííí komunisti. Aj mľiečko či chľebík boľ v ľacných obchodoch, aj záporná daň na žranicu boľa. Boľo ľepšie.