Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak napsat mail Nokii

Ahoj lidi, potřebuji napsat Nokii kvůli telefonu, ale adresa, kterou mají uvedenou na svých stránkách, nefunguje. Když vyplním a pošlu formulář, obratem mi sdělí, že se nezdařilo. Několikrát za sebou. Neznáte někdo náhodou nějakou jinou adresu, kam by se dalo napsat? Tahle bohorovnost velkých firem mně už začíná..., no štvát. Pokud někdo víte, prosím, napište mi. Moc děkuji za pomoc.

Pokud neznáš konkrétní jméno osoby a jeho mailovou adresu,tak nečekej,že ti různé poštovní automaty a podobné vychytávky nějak pomůžou. Maximálně dostaneš odpověď,že vzali na vědomí tvůj mail a navíc se tam určitě dočteš - neodpovídejte,tento mail je vygenerován automaticky.