Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem parozábrana v koupelně

Dobrý den, prosím o radu jakou parozábranu použít do koupelny v podkroví. Všude jinde mimo koupelnu je skladba stropu: SDK - obyčejná průhledná parozábrana - tep. izolace.
Můžu dát i do koupelny tu obyčejnou průhlednou parozábranu? Konkrétně je to tato. Nebo je lepší tam dát nějakou tu reflexní?

Juta Jutafol REFLEX N 150

Reflexná odráža infra in/out ak máš sedlovú strechu napríklad situovanú na južnú stranu, interiér pod strechou sa Slnkom či rozpeckovaných strešných krytín v lete neprehrieva, ale ani sálavé teplo z ohrievačov v kúpeľni neuniká smerom do izolačného materiálu, akumulačného muriva a následne až von v zimných mesiacoch.