Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proteka drez

Dobry den,vedel by mi prosim niekto poradit,tecie mi voda spod kuchynskeho drezu,konkretne ta cierna gumena paska hned navrcchu je mokra a kvapka led pustam vodu,co sa s tym da spravit prosim? dakujem (v prilohe fotka)

Povolit šroub v odtokové mřížce tim se uvolní ,vyjmout to černé těsnění , pokud je ztvrdlé tak koupit nové , pečlivě otřít dosedací plochy , pokud se použije původní těsnění tak doporučuji potřít plochy silikonem a s citem dotáhnout šroub (při vélké síle hrozí vytržení plastového křížku s maticí a pak to je na výměnu sifonu