Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skoda octavia chybi zprava z řj

Zdravim,dnes jsem jel na mereni emisi se škoda octavia,meřeni se nedalo provést a diagnostika piše:závadu P 1650 chybějící zpráva z řídící jednotky.Auto nevykazuje žádné poruchy a je v dobrém stavu.Neví někdo prosím co by to mohlo být? Dekuji za odpoved A.K

Je to trochu zvláštní - v dostupných materiálech Škoda chyba P1650 uvedena není (nejde o generický chybový kód OBDII, ale o kód definovaný výrobcem, takže význam se liší podle značky auta). Jasno v tom udělají zřejmě jen ve značkovém servisu. Bohužel.