Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Byt

Zdravím měl bych dotaz ohledně bytu koupili jsme byt kde je postavená příčka z itongu která rozděluje místnost na dvě mám dotaz jak je náročné na zbourání,hlučnost nebo tak. Nebo zda příčka může být 4 patro paneláku nad námi ještě jedno patro děkuji za odpovědi.

Ak nie je priečka nosná v segregovanom byte, smelo ju odstráň v svoj prospech a požiadavky na priestor bez ohlásenia zmien stavebnému úradu.

Ak by ťa niekto udal, pošli ho do riti, že si meníš vstavaný paravan z Ytong, ktorý nezasahuje do stropu ani nemení situačný, architektonický plán s rozlohou bytu.