Předmět Autor Datum
Doporucuji najit kvalitniho calounika a sedacku vyrobit. Prvne to vyjde levneji nez nejaky velkoprod…
Kocour111 13.08.2018 19:44
Kocour111
Super pohľad na vec, ďakujem aj za takýti názor :)
jozipe 14.08.2018 12:13
jozipe
Nemám skúsenosti, bo tieto šmejdy obmieňam, vždy ich vyrazím a kúpim nové. Aj pri drahých (tie moje…
Nuda 13.08.2018 20:02
Nuda
drevony sa neboj,je to solidny výrobca,ktorý vie čo robí,nieje to žiadny hyper-velkovýrobca,ktorý vy…
audax 13.08.2018 21:28
audax
Super!!! :) poslední
jozipe 14.08.2018 12:13
jozipe

Doporucuji najit kvalitniho calounika a sedacku vyrobit. Prvne to vyjde levneji nez nejaky velkoprodejce a druhak vite presne jake materialy se pouziji (pena, sedaky, dubova kostra, omyvatelne latky, kovani apod.). Navic, rozmer presne na miru a pripadny servis po ruce... ;-) jinak bych to uz dnes neresil...

Nemám skúsenosti, bo tieto šmejdy obmieňam, vždy ich vyrazím a kúpim nové.

Aj pri drahých (tie moje), obtiahnuté z pravej čínenej kože v cene nad sumu 2500€ a viac, sa sedáky časom presedia, premačknú, zaoblia v mieste posedávania v oblasti pod riťou, prípadne prdne nejaký ten silikónový držiak vlnovkových, oceľových pružín uchytených zo spodku deleného posedu v prípade, ak na sedačku hamstneš či prudko dupneš nohou.

Záleží od materiálu použitej handry na poťah, ak je to fluspapír utkaný z recykovaných papierových kartónov pôvodom z číny, začne sa potom, vlhkom alebo v švíkoch rozpadať v priebehu dvoch rokov.

Za tie prachy nešpekuľuj, ber, nemáš to na doživotie. Problém je v panelákoch, zbaviť sa použitého hebeda. Nerudovské "kam s ním".

Ja mám r.d. s 16a prídomovou záhradou, ohniskom, krbom, tak tieto veci, ktoré v podobe organického pôvodu sa nedajú skompostovať, rozrúbem a spálim na záhrade za prudkého vetra neskoro na jeseň alebo skoro na jar.

drevony sa neboj,je to solidny výrobca,ktorý vie čo robí,nieje to žiadny hyper-velkovýrobca,ktorý vyrába z čínskych a polských recyklátov,je to firma s 300 ludmi,sú v tom zahrnutí aj šoféri,montéri ,predajcovia v kamenných obchodoch.... o to viac si dávajú bacha na kvalitum,aby ich nevytlačili z trhu obchody a la ikea,ktoré dokážu vyrábať a predávať a dovážať čínsky/ázijský tovar v obrovských kvantách,síce lacný ,ale obvykle velmi nízkej kvality.....

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru