Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat teplo do další místnosti?

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Jak začneme na podzim topit na chatě, chtěl bych z místnosti, kde jsou kamna dostat teplo do další místnosti. Bohužel nejsou propojeny dveřmi. Cíl je to, že místnosti nebude takové vedro a v té druhé to nebude promrzlé.
Napadl mě nějaký ventilátor nebo mřížka, ale nevím no. Poradíte?

Dvojplášťový bazmeg "ohniska" s prirodzenou cirkuláciou rozvodov vzduchotechnikou.

Tieto vetráky hnané elektromotormi, hoc sú akokoľvek tiché, robia v noci, počas sladkého spánku vždy nejaký bordel, ktorý ruší, hlučí.

Binec, prach, nečistoty, roztoče, šváby, kudlanky nábožné, ploštice, vírusy, diabolské RNA, baktérie, streptokoky, mukokoky upelešené v rozvodoch hoviacich si blahom rozkoše v prachu potrubia, je kapitola sama o sebe.