Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Popojíždědlo mezi vesnicemi

Dobý den,
potřebuji nějaké popojíždědlo po polních cestách mezi vesnicemi. Nemám papíry na motorku, tak že by to měla být asi 50ccm. Mám babettu 207, ale ona mě nechce vytáhnout do kopečka na hrbolaté polňačce. Myslíte, že babetta 210 by mě vytáhla? Nebude to úplně to samé? Co byste pořídili vy?
Díky za všechny tipy.

Uprav hlavu, odfrézuj, zvýš kompresiu, nastav predzápal, miešaj 98 oktán s olejom. Alebo do Babety práskni nenápadne silnejší, výkonnejší agregát o nejaké to kW navyše. Vhodne motor zamaskuj, nech sa podobá na seba.

Len zase nie vzduchom chladený početný mnohoválec, to by Babeta prskala jedom od zlosti: http://ix.sk/s56pC

Výhodnejšie by bolo, ako bonus, do predného náboja kolesa Babety švacnúť pomocný 500W elektromotor, pod sedačku alebo na rám uchytiť šikovne nejaké lion-ky baterčičky o výkone 20Ah a ideš hore grúňom ako raketa, ako delo. Napríklad, kuken sí bite; http://ix.sk/2hhoY

Ani fízli by v lese na teba nečíhali, na poľnej ceste by nereptali, pričom oba agregáty by ťahali Babetu so 120kg pecňom na sedačke jedna báseň.