Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ruční brzda nejde dolů

Omlouvám se, jestli to sem nepatří, ale je zde určitě dost šikovných mužů a tak to zkusím.
Dnes jsem zaparkovala Fabiu - i zatáhla ruční brzdu. Pak jsem tedy vylezla a šla a koukla jsem se, že bych to mohla trochu víc posunout, jenže jak jsem chtěla dát ruční brzdu dolů nešlo to, nejde zmáčknout "čudlík" ruční brzdy aby šla dolů, nevím co s tím je, ani jak to spravit a doufám, že to nebude nic velkého :(

Děkuji za normální odpovědi, pro tu "negativní"... nejsem idiot, umím používat řadící páku a než se objevily tady odpovědi našla jsem tolik a tolik diskuzí, kde to řešilo mnoho chlapů, u někoho to bylo to samé, že stačilo víc zabrat, někdo se musel hrabat v autě, takže... neříkám, že jsem zkušený řidič, ale idiot opravdu nejsem, bylo to dost zaseklé a nechtěla jsem něčím zarvat příliš a proto jsem se radši zeptala :) Radši budu opatrná a ptát se jak blb, než si myslet, že všechno zvládnu a pak ano pak tu jsou frajírci a plno nehod, na cestách nikomu nevěřím a dávám si pozor

Daj si zoštelovať ručnú. (Dve kontramatky vedľa ručnej páky, tuším 2x desina vidlica kľúč). Mala by chytať ručná už na tretí zub - tretí cvak. Potom nehamstneš takou silou v rozbehu páku smerom k sebe. Zrejme si vybehla z fitneska, či z činkárne, alebo makáš v pekárni pri miesení cesta, lebo ženám sa to nestáva.