Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik metrů materiálu má tento 3d model

Zdravím,
měl bych takovou prosbu. Chtěl bych si objednat 3D tisk lebky jednoho mého oblíbeného dinosaura.
Už jsem si našel i model: https://www.myminifactory.com/object/3d-print-carnotaurus-skull-9739
Chtěl jsem tak nějak vědět, kolik by to tak stálo, ale ve všech 3D tiskárnách udávají ceny za metr.
Nevíte někdo, kolik metrů materiálu by na tohle bylo potřeba?
Moc by jste mi pomohli :-)
Předem děkuji

Musel bych to stahnout a nasliceovat, abych ti rekl presne, ale je to malicky a udavaj 40min na tisk, infill je jenom 10%... muj odhad je tri metry 1.75 filamentu. Vic nez pet to nebude ani nahodou.
Mimochodem, kde uctujou od metru? Obvykle se uctuje od gramu... I kdyz je to prast jako uhod, prepocet je trivialni.