Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polo 6n0 nejdou stahovat okna

Zdravím dnes jsem při výměně tlačítka na stahovaní okna zavadil o kabel šroubovákem na to vyletela jiskra a od te doby nejdou stahovat žádná okna jedná se o Polo 6n0 pojistky jsem kontroloval a jsou ok.

Kontroloval jsi všechny pojistky? Mě se nedávno povedlo zkratovat žárovku osvětlení v interiéru a hned na to mi nešly nejen světla v interiéru, ale také stahování okýnek a zámky. :D Takže já doporučuji projít všechny pojistky, pokud jsi to neudělal.

Postupuj systematicky: kontrola, či ide šťava na motorček okna, spínač/prepínač, poistky......... a nájdeš, kde to vázne....
Mimochodom - keby si niekedy sledoval Obchodníci s autami (Mike Brewer + Ed China) - tak by si možno videl, ako Ed postupuje v podobných prípadoch pri identifikácii závady.

Jen poznámka... Nevím jak ostatní auta ale třeba můj Yaris má pojistkové skříňky 2. Jednu v motorovém prostoru a jednu pod volantem. Čert ví proč, logiku v tom nenalézám. Každopádně mrkni, jestli třeba tvoje auto taky nemá pojistky na víc místech.