Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ultrazvukova cisticka Laboratory

Zdravim,

mate niekto skusenosti s ultrazvukovymi cistickami znacky Laboratory? Konretne sa jedna o model LABORATORY 2 DK120T. Zaujimaju ma vlastnosti ako kvalita vyhotovenia, ci cisti dokladne (chcel by som ju pouzivat na odstranovanie akrylovych farieb z Warhammer figurok) a podobne. Za kazdu skusenost o ktoru sa podelite vopred dakujem.

tá čistička urýchlila možno akurát to,že po použití vhodného rozpúšťadla odstránila zbytky ešte neodplavených kúskov rozpustenej a znehodnotenej farby,na to Ti stačí prúd vody alebo stlačeného vzduchu,nemusíš kupovať ultrazvukovú čističku,tie najlacnejšie nemajú ani nijaký regulovaný ohrev,takže reálne na odstránenie farby Ti stačí vhodné rozpúšťadlo dotyčnej farby,na akryláty môžeš použiť odstraňovač farieb od firmy revell,dostaneš v každom modelárskom obchode,odstraňovač nenarušuje plastové povrchy a farby odstráni bez zbytku za pár minúť.....