Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB LED lampa

Dobrý den, mám problém se svojí led lampou na usb. Pokud mám lampu zapojenou v nějakém zařízení jako PC, TV atd, lampa funguje jak má. Pokud ovšem USB kabel připojím k adaptéru do zásuvky tak lampa už nereaguje. Zkoušel jsem různé ampery (1 a 2) a různé adaptéry, lampa vždy funguje jen připojena k nějakému zařízení a ne do zásuvky. Nějaký tip??

Jediný rozdíl v nabíječce proti zásuvce v PC, TV atd je v zapojení datových vodičů. Je ovšem podivné, že by zrovna tohle lampička detekovala - i když, coby ne... Můžeš dát odkaz na tu lampičku na webu?
V nabíječce bývají ty vodiče zkratované, nebo spojené rezistorem...
[usb%20pwr%20conn.jpg]