Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím vozit dřevo z lesa

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Co bude nejvhodnější na vožení dřeva z lesa? Nemám řidičák na traktor a ani si ho dělat nebudu. Sousedy taky nechci neustále otravovat. Tedy zvažuje Varinu nebo nějaký malý traktůrek. Ty malé traktory jsou celkem drahé, ale zase zastanou více práce.
Jak byste to řešily vy?
Díky

Jiří, Rudo, Romane, Honzíku, či jak si to vlastně říkate. Proč si prostě nevyberete jednu přezdívku a pořád je měníte?
Odpovědět na takto obecně položený dotaz nejde, tedy dokud neuvedete základní údaje, jako například objem dřeva a vzdálenost, na kterou řešíte jeho přepravu, neporadíme.