Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dřevený box na svíčku a promítnutí obrazu

Ahoj, chtěl bych vyrobit ze dřeva krabičku na svíčku, ze 3 stran uzavřenou, jen zeshora by byl otvor s vyřezanými tvary. Chtěl bych aby při zapálení byl vidět vyřezaný tvar na stropě. V mojí hlavě to funguje pomrně dobře, ale nedokážu říct jak reálný to je :) Nebude obraz moc rozostřený ? udělá svíčka takové světlo? jak vysoká by měla krabička být, aby se dosáhlo nejlepšího poměru kvality "obrazu" a skladnosti věci ? Testuju to tady na podsvicené myši a ruce :D ale hodil by se mi k tomu klidně nějaký výpočet

Sviečka bliká, plápolá, čadí, smradí (musíš nechať nad plameňom otvor pre spaliny) horením mení svoju svetlú výšku.

Drevo, preglejku, plast, kartón vylúč, nech nevyhoríš s celou chalupou.

Dnes dostať LED určené na hrobové miesta s fotosenzorom deň/noc na dve tuškové AA baterky, tuším aj imitujú blikaním plápolajúci, horiaci plameň. https://img1.emos.eu/files/product/attachment/1457010040_05-P4607.jpg

tetno xindel (ak zhodíš ten farebný, zakrivený plastový špic v podobe ohňa) práskni do papierovej škatule s vystrihanými dierami v podobe drakov, ježibaby na metle, upírov z ferratu v hornom dekle. (máš to bezpečné).