Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mikrovlnná trouba se stále zapíná a vypíná

Dobrý den,
chci se zeptat po zapnutí ohřevu mikrovlnné trouby se trouba po chvíli vypne,zhasne displej a ihned zapne a musím ohřev pustit znovu, někdy to takto udělá několikrát za sebou, někdy vůbec a ohřívá normálně. Utáhl jsem dráty v zásuvce i u jističe ale nic. Nevíte co by to mohlo být, jestli se vyplatí oprava nebo koupit novou.

Děkuji za rady,

po odmontování krytu a kontrole elektroniky bylo odpálené jedno relé, proto po zapnutí trouby, relé neseplo a vypla se trouba. Bohužel stejný typ relé jsem nesehnal, ale koupil jsem aspoň relé se stejnýma parametrama, bylo více pájení, ale funguje to.