Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím povolit zarezlý inbus na výfuku?

Zdravím,
potřebuji vyčistit přívěru na výfuku. Jsou tam inbusy, krom jednoho(červeně zakroužkovaný) jsem všechny povolil.
Ten jeden se mi nedaří povolit, čím to bude nejlepší přes noc napajcovat? Mám WDčko, petrolej, brzdovku(jen žlutou..) nebo dokonce colu-kofolu?
Bojím se víc zabrat, nechci ten inbus strhnout, ještě mě napadlo chytnout hlavu do kleští, možná by v tom byla větší síla jak přes inbus.
Nebo by pomohlo výfuk nahřát jízdou a poté hned zkusit zabrat?
[82955-imageproxy-jpg]

Nechal jsem to přes noc nastříkané ráno jdu že poklepu přes ořech a zaberu, bohužel šroub se uvnitř strhl - hrany inbusu. Zkoušel jsem tu hlavu vzít do kleští a zabrat, ale prokluzuje. Takže odvrtat?
Ještě mě napadlo, že bych vypiloval na tu hlavu plošky pro pevnější uchycení do kleští.