Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ARGON LAHEV výběr

Zdravím, chci si svařit kousek nerezu (potravinářská) a musím koupit lahev s argonem. Chci samozřejmě to nejlepší a nejlevnější. Prolez jsem aukro, bazoš a kde co. Za lahve o stejném objemu jsem viděl ceny od 2 do skoro 6 tisíc korun. Všechny se tváří legálně, luxusně a bezpečně. Jsem amatér a tak prosím o radu co mám koupit. Kousek od bydliště mám Chobola. Mám jít rovnou k němu, nebo vzít něco z Těšína ? Chobola píše, že lahve zakoupené u něho plní výměnným způsobem, takže jiné lahve asi na počkání. Trošku mi vadí, když u něho případně koupím novou lahev, že by mi za ni dali pak jinou. Nebo je to jedno a je lahev jako lahev ? Na novou koupenou lahev bych měl dostat záručák, doklad ap. ne ? Jsem z toho zmaten. Nebo prostě dostanu nějakou lahev a všechno je jedno ? Díky za postřehy, zkušenosti a nekamenujte mne. Dík.

chci si svařit kousek nerezu

Co je to kousek?
Pokud koupíš tlakovou nádobu pohlídej si datum tlakové zkoušky a včas lahev vyměň.

Budeš svářet metodou Tig nebo Mig?
Nerez někdy taky vařím, vodotěsně a elektroda Ok 6330 - E 316L ve spolupráci s Invertorem je pohoda.