Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem perlinka na krbovou obestavbu

chci udělat obestavbu krbové vložky a nevím jestli můžu použít obyčejnou perlinku vertex ,nebo tam mám dát tu krbovou s odolností 550 stupnu.vložka je litinová a boky a čelo chci obezdít šamotovou cihlou a na zadní komínovou zed' ,která je z plné pálené cihly chci nanést flexi lepidlo ,ale nevím jestli se to nebude drolit tím teplem a obyčejnou perlinkou.díky za rady

protože s tím zvládne dělat i relativní laik a je to hned hotové. Pár let to obvykle vydrží...dneska se robustní a kvalitní věci moc nenosí, na mě tak koukají jak na blba, proč zdím z cihel na maltu a ne z pěno-cokoli na pěnu