Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kadaverin - výroba

Kadaverin je údajně silně zapáchající látka, která odpuzuje zvěř. Chtěla bych ho použít na mladé stromky (potřít), aby je zvěř neokusovala. Koupit to asi nelze, ale někde jsem kdysi četla, že jde snadno vyrobit z běžně dostupného fitness doplňku. Nevíte jak kadaverin snadno vyrobit alespoň v nějakém malém množství, jestli funguje jako odpuzovač zvěře?

Koupit jde, je to podobné montážní pěně, takže na to člověk nesahá a i tak po aplikaci člověk není vhodný pro jakoukoliv společnost. Vyrábět si kadaverin sám je tedy značně smradlavá záležitost.