Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava ulomených bitů vrtačky

Je možné nějak opravit bity do vrtačky (tvar plochý šroubovák – půdorys), které byly ulomené (nyní mají místo nárysu obdélníku véčko nebo obdélník zkosený na jedné straně). Nějak to zabrousit a srovnat o 2mm zkrácením.

I bity za par kaček vydrží víc než levné sady ze supernarketu.
Vše je otázkou toho, k čemu to budeš používat.
Pokud jsi člověk, který se tím živí a bude s tím dělat každý den, pak si pořídiš profi výbavu. Pokud potřebuješ doma několikrát ročně něco zašroubovat, postačí ti bit kolem 50Kč a i to už nebude bláto.