Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak na navigaci Mio Spirit 497 LM?

Při nastavování parametrů jsem omylem spustil navigaci v režimu předvádění Mio Spirit. Krom toho neukazuje se správny čas ani datum. Na reset žádná reakce. V návodu jsem nenašel žádnou možnost zrušit předváděcí režim ani možnost nastavení datumu a času. Ten předváděcí režim se přehrává stále do kola. Uvítal bych radu jak si s problémem poradit.

V návodu je třeba číst mezi řádky (velice "šikovné" od výrobce, nebo snad překladatele?). V režimu DEMO je třeba vybrat v seznamu zemi, která se na displeji zobrazuje a ťuknout na START. MIO se tím restartuje do "normálního" režimu. Pokud by toto snad nezabralo, nech navigaci zapnutou až do vyhnití baterie. Tedy do úplného vybití. Výsledkem je reset zařízení, po opětném nabití bude fungovat normálně.