Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Satelitní přijímač

Ahoj všem, chtěl bych se zeptat, dostal sem od známého krabičku, co vypadá jako settop box, ale je na tom napsáno - Digital satellite receiver DVB. Je už určitě starý víc jak takových 5 let. Potřeboval bych poradit, jestli se to dá ještě k něčemu použít, on říkal že už asi ne kvůli tomu jak se přechází na nový kodek. Ale to by se mělo týkat jen pozemního vysílání myslím. Tak nevím jestli se to dá prodat nebo je to akorát na vyhození.

Mimo jiné - má jen tohle : Plná kompatibilita se standardem DVB-S, toto chybí - DVB-S2 je druhá generace standardu pro satelitní vysílání audiovizuálních streamů a doprovodných dat (teletext, EPG) pomocí telekomunikačních satelitů. Je to neprodejné,něco jako pozemní příjímače bez HEVC.265