Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ze zásuvky veden uzemnění někam do sklepa

Dobrý den, kamarád má domek v Rakousku a teď dělá rekonsttrukci. Je to domek kde světelný okruh začíná zásuvkou v kuchyni a až pak je světlo na chodbě ...
Kruh pro zásuvku na sporák začíná světlem v kuchyni a pak to jde do zásuvek tamtéž. Bez krabic samozřejmě a všechny dráty pro jistotu zelené a průřezy drátů od 0,75 do 2,5mm a sem tam i měděné lanko.
A můj dotaz: V jedné ze zásuvek v kuchyni vede jeden jedeniný drát - ochranný vodič ještě do sklepa. Může to být nějaké přídavné uzemnění?
Ps. ve sklepě je zatím binec a nelze zatím jestli to třeba není kostra k čerpadlu, jde mi o to jestli se takhle jde uzemňovat.

Díky

Uzemnení, nulákov, kostier nie je nikdy dosť.

Možno bol predošlý majiteľ nehnuteľnosti servisný technik bojových stíhačiek v leteckých opravovaniach, tak aj doma pre istotu istil všetko viacero nezávislými okruhmi.