Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem škvrny na aute

Dobrý deň rad by som sa spýtal mam na laku auta žažrate flaky od orecha alebo nejakej miazgy či peľu skúšam to vycistit odmastnovacom nejde jarovou vodou vlažnou vodou tochu ide ale ostanu tam flaky necitiť hrcky ked prejdem po laku ale aj tak ostane flak ... kamarat radí navoskovať neskúšal som ešte.. viete mi prosím nejak poradiť ? Ďakújem

Ak nepoznáš pôvod zafarbenia laku do hĺbky (organické farbivo, syntetické, minerálne, chemické) je ťažko poradiť konkrétnu látku, ktorá flak odstráni.

Skus Savo Originál, neriadené na handričke naniesť na kúsok fľaku (Savo musí dlhodobo pôsobiť, cca desať minút, ideálne podvečer, ráno za rosy, len nie na Slnku, lebo sa okamžite odparí chlór a pôsobenie sa minie účinku.

Savo (chlór 26%) bieli organické farbivá v prípade, ak sú pôvodom zo stromov a peľu.

Prípadne skus technický benzín.