Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2k sprej - trvanlivost

Ahoj,
Budu opravovat lak na autě, jako vrchní vrstva mi byl doporučen rychleschnoucí lak ve spreji https://www.autolaky-eshop.com/spraymax-2k-bezbarvy-lak-rychleschnouci-250ml_z788/

Jedná se o dvousložkový lak. Znamená to, že jakmile plechovku "nastartuju", tak třeba za týden bude už plná tvrdého laku a na vyhození?

Chtěl bych si napřed celou proceduru broušení, tmelení, plnění, lakování a leštění vyzkoušet na jednom malém místě, než se pustím do nápravy všech rezavých fleků. Ale nejsem takový boháč, abych si jen kvůli tomu kupoval víc pixlí laku...

Děkuji.

Jedná se o dvousložkový lak. Znamená to, že jakmile plechovku "nastartuju", tak třeba za týden bude už plná tvrdého laku a na vyhození?

Týden opravdu né. Zpracovatelnost laku do pistole je cca 2 hodiny po natužení, u tohoto konkrétního spreje není nic uvedeno.
CHAMÄLEON uvádí u svého produktu 24 hodin. S delší "životností" spreje po smísení bych nepočítal.