Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde najít/koupit čtyřlístek (rostlinu)?

Dobrý den, vim že je dotaz trošku mimo, tak se první omlouvám :)

Nevíte, kde by se dal sehnat čtyřlístek, kromě nekonečného hledání po venku? Myslí tím, jestli ho někde nejde koupit sušený, nebo někde utrhnout na jistotu :D

Díky za trochu netradiční radu :)

Kdysi jsem měl na zahradě místo tak 1x2 metry,kde se dalo natrhat za chvilku až 50 4- i 5-lístků najednou.Asi nějaká mutace jetele,možná se tam dostala i nějaká chemikálie.Teď už tam ale nejsou.Tenkrát jsem nějaké sušil založené do knížek.Kdybych je našel,klidně pár kousků pro štěstí pošlu.