Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Benzínový postřikovač na brambory a ovocné stromy

Dobrý den - v těchto dnech mě dosti trápí mandelinky. Mám asi hektar brambor a k tomu ruční postřikovač 5l a to se nedá. Zvažuji nějaký levný motorový postřikovač. Našel jsem toto. Nemáte s tím někdo zkušennost? Bude mi to stačit na hektar brambor a postřik ovocných stromů nebo se na to vykašlat a koupit raději něco výkonějšího. Díky za postřehy.
IVAN

Bacha na to - jsou motorové postřikovače a motorové rosiče. Postřikovač má na konci trysku a stříkáš tím v menším kuželu. Motorový rosič má na konci plastovou hubici a bereš tím větší plochu bez přesnějšího zásahu. Na hektar brambor bych zvolil spíš rosič, používal jsem ho před léty na bolševník a měl jsem s tím dobré výsledky. Záleží co budeš chtít použít za postřik na stromy a kolik jich máš.