Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozvod vody k WC v PE hadici

Přátele poradte, mám asi15 let rozvod vody k WC v PE hadici (vedeno na zdi pomoci přichytek) s plastovými svěrnými fitinky, nedávno mi známy radil at´ to udělám z PPR trubek a polyfuzně svařím, že to je bezpečnější.Jeto pravda, estetiku neřeším.Děkuji Josef.

On sem už foto dával, bylo tam to topení ve vyhozeném stavu. Je to něco jako: "Kterak r ce dřevomorku a tesaříky v domečku našel."
A v práci nám opletenými hadičkami bez problémů tekl štof 60°C při 07 baru. Takže ony vydrží dost.