Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytunění mužnosti

Zdravím,
nemáte někdo odzkoušené nějaké tablety na vylepšení erekce? Na netu je jich hodně, ale po čtení recenzí na heuréce se mi zdá, že toho moc nefunguje.
Chtěl bych něco vyzkoušeného.
Díky

loading...

Správný dotaz na kutily!:-)
Ani viagra nefunguje?Věřit se dá mírně asi jen těm přípravkům,co doporučují a sledují doktoři a prodávají i lékárny..Na nějaké zázračné tablety nabízené jen na webu nevěř,je to jen placebo s nějakým vitamínem nebo přírodním výtažkem,co neuškodí ani nepomůže.Kdyby i jediný prodávaný prostředek nějak fungoval,už si ho koupili všichni a jsou vytunění nonstop a na 30 cm .A ostatní firmy by už nic neprodaly.Protože ale nic zázračného a ověřeného neexistuje,budou někteří zoufalci kupovat a zkoušet raději všechny druhy.
Možná je jen jediná osvědčená rada,známá řadu let:
Máš ho malýho?Tak nezoufej.
Strč ho do úlu a zabouchej!
:-D

Genetické vlohy samca neodrbeš. Je to výhradne v palici, nie v erekcii dodanej chemicky. Pracoval som roky v ženskom kolektíve, parchantov narobených sľubne vydatým paničkám so slzami v očiach, "je to doma strašné", nezávidím. 50% kukúčat je na 100% istých v každej šťastnej domácnosti. Za boľševikov sa to vyslovene jebalo, ako potkani, viac, ako dnes v prípade DNA.

Samice hľadajú sociálne istoty, tučné konto, jachty, lietadlá, prímorské sídla, len nie tvoj kolík. (ten si nájdu na ulici prípadne vo fitnesku, u mladých fízlov pri tlaku na lavičke).

Venuj bielym játram (bielej pečeni) rozmerný vibrátor, nech si honí do nemoty, ak je nemajetná samica nasáčkovaná v tvojom súkromnom hniezdišti jakš-takš zabezpečená.