Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xenon

Zdravim, koupil jsem auto, ktere ma dodelavane xenony s naklapenim a je k tomu krabicka super vision hid ale jeden prestal svitit protoze se vypalil a ja nevim co koupit protoze ma nejakej kontektory, nevite nekdo? Foto nemohu prilozit protoze je soubor prilis velky omg

https://jpeg.cz/obrazek/4XnAO

Čo to máte porád so starými šunkami cpať do nich xenóny, nebodaj za desaťtisíce LED?

Len dráždiš fízlov, expertov z STK a trt beztak vidíš.

Ak máš dobrý, výkonný altík, 65Ah/12V baterku, nacpi do skrine reflektora 130W / 100W H4 https://www.gme.sk/halogenova-zarovka-narva-h4-130-100w

Ani besná sviňa si ťa nevšimne, akurát si budeš v noci nádherne čučať na osvietené okolie, na divinu vybehnuvšiu z lesa, srnky, jelene, zajkov, ježov, dikobrazov či žaby uvidíš vždy a v čas. Pritom horizont tlmených vlákien, ak je nastavený podľa predpisu, nikoho neoslní. Fízli ti dajú pokoj, na STK si toho cez deň absolútne nevšimnú. (Akurát mu budú pekne hriať tlmené do montériek na stehnách, aby sa nevzbĺkol, ako Palach)

Jo super rada. Určitě si si přečet i ten popisek v odkazu, kterej si přiložil?

Autožárovka standardní, halogenová H4 do předních světlometů, 130/100W, patice P43t, autožárovka není určená pro použití ve vozidlech pohybujících se po pozemních komunikacích. Životnost 150h.

Tohle se týká všech 100w žárovek, nehledě na to, při použití hrozí poškození spínače (ovladače) světel, kde může jít oprava (čti VÝMĚNA) do tisíců podle značky vozidla.