Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Máte někdo zkušenost s Platinum 20 seconds 1+1

Reklama na TV nabízí přípravek Platinum 20 seconds 1+1 (https://www.mediashop.cz/produkt/platinum-20-seconds-11/674/1)

odstranění všech škrábanců v rekordním čase
extrémně produktivní: zlikviduje více než 100 škrábanců
vhodný pro všechny druhy laků aut a motorek
odolný vůči povětrnostním vlivům
snadné a rychlé použití
máte někdo zkušenost s tímto přípravkem?

Tento přípravek je vylepšenou verzí přípravku známého již z filmu Pekařův císař (1951), tehdy ovšem uměl odstraňovat jen skvrny - "cizinec dovolí, skvrnu pořídíme lehce...cizinec promine"

Zatímco houbičkou nanášíme krém Platinum 20 Seconds na povrch, uvolňují se do něj molekuly laku. Vlivem tření krém molekuly znovu spojí, takže lak bude opět jako nový a škrábanec se načisto ztratí! Trvá to nanejvýš 20 sekund a po škrábanci nezůstane ani stopa.

Já bych to nekupoval a ještě počkal, zanedlouho na trh určitě přijde Nano Platinum 10 seconds 2+2, ten bude spojovat krémem už samotné atomy laku!

Konec ironie. To je popis technologie jak z dětského scifi z 60's, ale kdo by dnes veřil na Robota Emila...

Pro údržbu autolaků a odstranění škrábanců existují stovky a stovky produktů a zaklínadel, každý tuningář bude přísahat právě na to svoje oblíbené. Podle mě fungují všechny přípravky plus mínus stejně, platí se za značku a víru. O výsledku stejně rozhoduje Tvoje pečlivost a ochota věnovat tomu čas. Takže bych začal něčím normálním, nijak drahým, s maximem pozitivního hodnocení - napadá mě něco od Sonax, to si lidi celkem chválí. Sám jsem si na to nemohl stěžovat co jsem leštil Omegy, teď u Pajera řeším škrábance až když jsou skrz plech :-)

Časem si na škrábance zvykneš.Když koupím nové auto tak ho mám do roka také celé poškrábané.Nemohl jsem přijít na to jak je to možné.Teď už vím.Kočka má ráda teplo.A ta mrcha karoserie je kluzká a kočičí drápky darmo mluvit.Kašlu na to!