Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka si dělá co chce AEG FAVORIT TRIATHLON

Myčka AEG FAVORIT TYP45-1 DBL04 PNC91123244900

Dobrý den, potřebuji pomoct zjistit co se děje.

Spustí se pogram a někdy se dokončí a někdy se nedokončí a začne blikat kontrolka sušení.
Většinou to doběhne do 75% procesu ale někdy ani ne 50%

V manuálu je to prý ucpaný sifon nebo odtoková hadice.
Obě je zkontrolované a bez problému.

Nevím co s tím. Děkuji

Běžela myčka s odpadem třeba do dřezu, nebo dětské vaničky? Programátor mohou ovlivnit kondenzátory napájení, je to věc relativně snadno vyměnitelná. Ta kontrolka sušení by měla být chybový kód, podle blikání.