Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera před chatu

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Na chatě bych chtěl dát před nebo na dveře nějakou kameru, pokud možno malou a téměř nepostřehnutelnou. Kamera nemá sloužit primárně jako monitoring v naší nepřítomnosti, ale jako takové kukátko, když někdo zazvoní, tak mrknout v rychlosti třeba na mobil, kdo zvoní. Nevíte, zda existuje nějaká bezdrátová kamera přesně k tomuto účelu?
Děkuji

Existuju, spy kamier je cely kopec, ale tvoja predstava je naivna dost.
Ja zvonim, ty odomykas mobil, zapinas app, prihlasujes sa do nej, app navazuej spojenie s kamerou....a pred dverami uz davno nikto nestoji lebo mna to uz prestalo bavit, kedze mi 5min nikto neotvaral.
Skor by som byt tebou siel do klasickeho vratnika so zabudovanou kamerou.