Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utržený uhlík

Zdravím, lze nějak opravit uhlík u něhož je to měděné lanko vytrženo z těla toho uhlíku ? Zkoušeli jste to někdo ? Díky za nápady. :)

Díky, já to tak tušil. Ale i tak jsem provedl nemožné. Pružinku jsem stáhnul drátem, abych se k tomu měděnému lanku vůbec dostal, lanko jsem nacpal do uhlíku a zakápnul sekunďákem 502 z Číny. A ono to drželo a i tu pružinku udrželo. Tak jsem to strčil do pily a točí se to. ::)) Uvidíme jak dlouho. Zatím budu shánět uhlíky někde v Olomouci, protože poštovné se mi platit nechce. Jooo, su dooobrej. 8-)

Důležité je se pořádně pochválit :-D

Vteřiňák nemá moc rád vysokou teplotu. Pokud jsou stěny otvoru, kde uhlík drží, kovové (jako že budou), tak tam ani to lanko není potřeba (dává se, aby se zmenšil přechodový odpor) a pila bude fungovat i bez něj. Důležitá je pružina, která tlačí uhlík ke komutátoru.